Byt Fričova 9

01 / 10

Zastávka Nuselské schody

Byt se nachází v klidné lokalitě pod Nuselskými schody. Přímo na zastávce jsou 2 večerky, o zastávku dál Billa, 2 restaurace, pizzerie, vinárna, čajovna. Na Ípák je to necelých 12 minut pěšky, nebo 3 zastávky tramvají (č. 6, 11). Na druhou stranu je Synkáč. Na Mírák se dá po Nuselských schodech dojít za 15 minut.


Na kafe do Typiky, na chleba do Praktiky, kytičky v Provoní.

Je to vysoko

Máte krásný výhled přímo na Nuselský most, ale musíte vyšlápnout až do 4. patra bez výtahu. Zvykli jsme si do týdne a je to naše hlavní fyzická aktivita. Byt je útulný, super pro jednoho - akorát pro dva. Okno je do vnitrobloku. Topí se tu vafkami. Kuchyňka je akorát, vařil jsem v ní denně, nikdy mě neomezovala. 2 plotýnky, dřez a dokonce i myčka. V koupelně sprchový kout, pračka. Byt je zcela vybavený, vše zůstává.

krásná cena

Pronájem činí 10 000 Kč + 450 Kč + energie (plyn a elektřina, zálohy jsme měli dohromady za 1 800Kč). Je tu zavedený UPC internet (mega rychlej) za 600 Kč.


Majitelka je skvělá, na drobné úpravy má správce domu. Když se rozbila pračka, okamžitě uhradila. Smlouva je na 1 rok s prodloužením.